Iphone 8 для Apple “влетить в копієчку”

Зараз компанія Apple активно закуповує обладнання на мільйони доларів. За даними західних ЗМІ, це робиться заради того, щоб вчасно випустити довгоочікуваний флагман iPhone 8. Дедлайн неминуче наступає на п’яти.

Як відомо, у корпорації немає свого виробництва. Наразі вона купує необхідне обладнання і дає його в оренду постачальникам. Такі маніпуляції проводяться для того, щоб швидше випустити комплектуючі для нового iPhone 8, презентація якого очікується вже у вересні.

Спочатку, пишуть ЗМІ, постачальником гнучко-жорстких дисків для Apple було троє, але один з тайваньських виробників з цього ланцюжка був виключений. Тепер Apple підтримує двох, що залишились. Вони функціонують в Південній Кореї, при цьому американська «яблучна» корпорація не втрачає надії знайти третього колегу.

Інформації про довгоочікуване Apple iPhone 8 в мережі вже було більше, ніж достатньо. Одні пишуть, що смартфон буде зваблювати клієнтів численними кольорами корпусу, інші повідомляють, що смартфон отримає інноваційний дисплей, який раніше ніколи фахівцями не використовувався.

Джерело: actualnews.org

Share this Post :

Comments are closed.