Презентована ​​акумуляторна гуртка, в якій можна закип’ятити воду

При виїзді на природу, воду зазвичай кип’ятять на вогні, але це не найзручніший спосіб, тому в Сент-Луїсі розробили альтернативне рішення цієї проблеми у вигляді акумуляторної гуртки Cauldryn.

Завдяки нагрівальному елементу, який кріпиться до основи вакуумної термокружки об’ємом 16 унцій (473 мілілітра), воду можна нагрівати до різної температури: 52-57 °C, 71-77 °C, 91-96 °C і 100 °С.

Cauldryn потрібно 18 хвилин, щоб перетворити шматки льоду в окріп. Дорожча версія живиться від акумулятора, а також від розетки постійного струму.

Базова модель йде без акумулятора, але його можна докупити пізніше. Акумуляторними термокружками, які зберігають напої гарячими, нікого не здивуєш, але ця нова гуртка дає можливість закип’ятити воду. Вакуумно-герметична конструкція також дозволяє зберігати напій холодним, а пізніше його підігріти.

На даний момент гуртка Cauldryn є предметом краудфандінговой кампанії на Indiegogo, де вона вже зібрала понад 40 відсотків з необхідних 10 000 доларів. За 50 доларів можна зарезервувати базову модель без акумулятора, а модель з акумулятором коштує 100 доларів.

Джерело: cauldryn.com

Share this Post :

Comments are closed.