Atari презентували дизайн ігрової консолі Ataribox

Пройшов місяць від появи інформації дотичній Ataribox, тобто нової ігрової консолі від компанії Atari. Легендарний виробник, нарешті знімає завісу таємниці і показує, як пристрій буде виглядати.

“Нашою метою є створення чогось нового, що залишиться вірно нашої спадщини, і, одночасно, привабливим як для старих, так і нових шанувальників Atari” – обіцяє виробник.

На фото можна розгледіти корпус схожий як у культовій 2600 версії. На ньому розміщені слот для карт пам’яті SD, роз’єми HDMI, Ethernet і чотири порти USB. Консоль буде доступна в двох варіантах: класичному дерев’яному стилі і чорно-червоному.

Зовнішній вигляд зовнішнім виглядом, а що Ataribox запропонує гравцям? На жаль, відповідь на це питання до цих пір не ясний. Однак, як повідомляє The Verge, консоль дозволить грати в класичні ігри (як Nintendo SNES Міні), але також обслужить “сучасний зміст”. Але не відомо, чи йде мова про оновлені версії ігор, абсолютно нових іграх або, може бути, тільки інших мультимедійних матеріалах (наприклад, фільмах).

“Ми знаємо, що ви хочете отримати інформацію про характеристики, іграх, цінах і датах”, – йдеться в повідомленні Atari, “але… поки ми цього говорити не будемо. Ми хочемо зробити це поетапно, одночасно слухаючи думки наших прихильників “.

Джерело: interteam.com.ua

Share this Post :

Comments are closed.