Оновлення додасть в War Thunder техніку шостого рангу

В мультиплеєрі з’явиться бронетехніка 60-х і 70-х років двадцятого століття.
Тепер, коли в War Thunder досить військової техніки часів Другої світової війни, команда Gaijin Entertainment вирішила додати в гру більш сучасний бойовий транспорт.
Зокрема, разом з найближчим оновленням 1.71 з промовистою назвою «Нова ера», в мультіплеєрі з’явиться бронетехніка 60-х і 70-х років двадцятого століття, включаючи машини, що використовують нові технології танкобудування (комбіновану броню і динамічний захист).
Серед наземної техніки шостого рангу з поліпшеним захистом від кумулятивних снарядів з «Нової ери» користувачі War Thunder зможуть зацінити, наприклад, радянський Т-64А (перший в світі серійний танк з комбінованою бронею) і американський M60A1 RISE (P) (перший в грі танк з динамічним захистом).
Під динамічним захистом M60A1 RISE (P) розробники розуміють розташовані на броні танка контейнери з вибуховою речовиною, які посилюють захист машини від кумулятивних снарядів. При попаданні такий контейнер вибухає «назустріч» снаряду, тим самим знижуючи його пробивну дію. Та тільки після вибуху ділянка броні під контейнером залишається незахищеною, і наступний прицільний постріл кумулятивним снарядом може стати переможним.
Крім іншого, Gaijin Entertainment планує додати в War Thunder німецький і американський танки MBT-70 / KPz-70, універсальні гармати, що стріляють як звичайними снарядами, так і керованими ракетами, американську САУ M50 «Онтос», озброєну шістьма 106-мм безвідкатними гарматами, радянську бойову машину БМП-1, а також нову наземну та повітряну техніку інших періодів, докладніше про які можна почитати на офіційному сайті мультиплеєра.

Comments are closed.