У вільному доступі з’явилась 10-годинна демоверсія Mass Effect: Andromeda

Спочатку 10-годинна демонстраційна версія Mass Effect: Andromeda була доступна тільки передплатникам Origin Access / EA Access, але тепер ознайомитися з нею може кожен бажаючий на ПК, PS4 або Xbox One. Стосується це як для кампанії на одного користувача  (з обмеженням до певного моменту в сюжеті), так і для компонента на багато користувачів .

Після релізу Mass Effect: Andromeda викликала шквал критики гравців через серйозні технічні проблеми і поганий лицьову анімацію, але серія латочок, які продовжують виходити, зробила гру більш привабливою. 6 липня ПК-версія позбулася DRM-захисту Denuvo.

Денис Щенніков в нашому огляді поставив грі 7 балів з 10 навіть без урахування початкових технічних проблем, зазначивши: «У гри були всі вихідні дані для того, щоб стати кращою фантастичною пригодою покоління. Вийшло місцями добре, подекуди трохи вище середнього, але в основному нудно».

Так чи інакше, з виходом 10-годинноїї ознайомчої версії все, хто з якихось причин пропустили проект, тепер мають відмінну можливість побачити гру вже в  більш “причесаному” вигляді. Втім, перші години – не найсильніша сторона проекту, який краще розкривається у міру проходження.

Джерело: VG247.com

Share this Post :

Comments are closed.