У World of Tanks доданий режим «Генеральна битва»

Компанія Wargaming.net випустила нове оновлення для багатокористувацького танкового екшену World of Tanks. У патчі з індексом 9.20 в гру було додано режим «Генеральна битва» з битвами 30 на 30, а також нова гілка китайських ПТ-САУ, головними перевагами яких є бойова універсальність, великий радіус огляду і хороше маскування. Крім того, розробники додали 12 HD-моделей танків і переробили ряд характеристик радянських, французьких, американських і японських машин.
Режим «Генеральна битва» – відповідь розробників World of Tanks на прохання танкістів реалізувати в грі масові бої. У ньому команди з 30 учасників б’ються на новій карті «Небельбург» площею вдвічі більше стандартної – 2 км. У генеральних боях можуть брати участь тільки машини 10 рівня, а нагорода за перемогу включає в себе бони – нову валюту, на яку можна придбати передбойові інструкції та покращене устаткування, що дозволяють додатково підсилити свій танк.
Незабаром після релізу поновлення 9.20 в грі почнеться другий бета-сезон «рангових боїв». Механіка режиму залишиться колишньою: «танкісти» повинні будуть заробляти шеврони і підніматися в ранзі, щоб залишатися в гонці за звання кращих з кращих. Але при цьому розробники обіцяють ускладнені умови отримання шевронів і більш захоплюючу боротьбу.

Share this Post :

Comments are closed.