З’явилася інформація про гру по «Грі Престолів» від розробників Skyrim

У мережу потрапила секретна інформація про масштабну гру за мотивами серіалу «Гра Престолів» від розробників з компанії Bethesda. Ці розробники відомі, перш за все, по серії Elder Scrolls, яка добре знайома всім любителям епічних рольових ігор.
Згідно інформації на сайті Target, проект носить кодову назву Bethesda: Game of Thrones. За даними Gamebomb.ru, його на даний момент помістили в загальну категорію «Featured».
Це може означати, що Bethesda займається зовсім не грою, а чимось іншим. З іншого боку, і найімовірніше, що Bethesda займається не однією грою з масштабною рекламною кампанією.
Як вказали користувачі, Bethesda як найкраще підходить для екранізації «Гри Престолів», так як в іграх цієї компанії завжди були дракони, престоли, мечі та інші небезпеки. Проте, невідомо, на який технології розробляється проект, не кажучи вже про цільові платформи і дату релізу. Але з упевненістю можна говорити, що мова йде про рольові ігри.
За словами деяких представників Bethesda, в стінах компанії трудяться над декількома проектами, два з яких є дуже великими і схожими на попередні роботи.
Швидше за все, один з них і є тією самою грою за мотивами серіалу «Гра Престолів», який повинен завершитися разом з фіналом останнього восьмого сезону.

Comments are closed.