Відеокарта Colorful iGame GTX 1080 Ti Kudan отримала рідинне охолодження

Компанія Colorful славиться своїми оверклокерскими відеокартами серії Kudan. Як правило, в цій серії виробник прагне випустити щось дійсно незвичайне: так, наприклад, модель iGame GTX 560 Ti Kudan поставлялася в комплекті з набором пензлів і фарб для самостійної розпису карти користувачем, а також комплектувалася додатковим стабілізатором живлення на окремій платі. Днями Colorful анонсувала новинку – прискорювач iGame GTX 1080 Ti Kudan. Рішення виконано в кращих традиціях серії і має потужну трислотову систему охолодження з трьома вентиляторами.

У сімействі Kudan компанія давно експериментує з гібридним охолодженням, і нова модель не є винятком. Не дивлячись на розвинену повітряну систему охолодження з сімома тепловими трубками, вона має і рідинної контур з швидкороз’ємними клапанами, до яких підключається модуль, що складається з помпи, радіатора і 120 мм вентилятора. Клапани дозволяють використовувати цю систему як у вигляді єдиної СРО для відеоадаптера, так і інтегрувати карту в загальний контур рідинного охолодження в системі, що напевно оцінять деякі ентузіасти. Слід зазначити, що модуль СРО має кілька нестандартні габарити і це слід враховувати при підборі корпусу.

Технічні характеристики відповідають стандартним для GeForce GTX 1080 Ti: в графічному процесорі активні 3584 ядра CUDA, саме ядро ​​укомплектовано 11 Гбайт відеопам’яті GDDR5X з 352-бітною шиною доступу. Еквівалентна частота пам’яті – 11 ГГц. Графічний процесор має два частотних режими, між якими можна перемикатися за допомогою спеціальної кнопки на задній панелі. Тактові частоти складають 1480/1657 МГц в «тихому» режимі і 1582/1784 МГц в «екстремальному». Дисплейних інтерфейсів у карти п’ять, їх набір дещо незвичайний: на кріпильної планки можна знайти цілих два роз’єми HDMI. Поруч розташована пара портів DP, а вище є роз’єм DVI-D, аналогове підключення не підтримується. Харчується карта від двох восьмиконтактних роз’ємів з навантажувальною здатністю 150 ват кожен. Ціна не оголошена, але карти серії Kudan ніколи не коштували дешево, будучи ексклюзивними продуктами.

Джерело: en.colorful.cn

Share this Post :

Comments are closed.