Acer Aspire S24 – стильний моноблок з надтонким корпусом

Крім великого числа геймерських новинок, компанія Acer напередодні також представила систему «все в одному» під назвою Aspire S24. Пристрій отримав 23,8-дюймовий IPS-дисплей з роздільною здатністю 1920х1080 пікселів, створений на базі чотириядерних процесорів Intel Core 8-го покоління і примітно надтонким корпусом з товщиною екранної частини всього 5,97 мм.
Щоб домогтися невеликої товщини корпусу інженери Acer перемістили всю «начинку» моноблока в його підставку. Новинка може бути укомплектована 16 ГБ оперативної пам’яті, кеш-накопичувачем Intel Optane Memory, одним SSD ємністю до 256 Гбайт і двотерабайтним жорстким диском. За обробку графіки відповідає вбудоване в процесор відеоядро Intel UHD Graphics 620.
До складу Aspire S24 також входить бездротовий адаптер Wi-Fi 802.11ac, 2.1-канальна аудіопідсистема з сабвуфером і вбудоване в підставку бездротовий зарядний пристрій, що працює за стандартом Qi.
Старт продажів моноблока Acer Aspire S24 заплановано на листопад, вартість новинки буде починатися з позначки в 999 євро.

Share this Post :

Comments are closed.