Skype для iOS і Android скореговано. Почуто критику користувачів.

Минулого місяця Microsoft презентували принципово перероблений месенджер Skype. Новий дизайн і принципи роботи Skype засмутили багатьох, так що програма не тільки отримала гнівні відгуки та низькі оцінки, але й змусила деяких користувачів навіть повністю відмовитись від використання продукта.

І хоча нова версія нікуди не дінеться, негативна реакція, як мінімум, виявилася до певної міри успішною: Microsoft заявила про повернення двох функцій. Перша – індикатор статусу, який дозволяє побачити відразу, хто зі списку контактів зараз знаходиться онлайн і готовий спілкуватися, а хто відсутній.

Друга і теж вельми корисна повернена на iOS і Android функція нового Skype – можливість ділитися контентом з чатами Skype з інших додатків і служб. Звичайно, такі «нововведення» навряд чи реабілітують Microsoft в очах всіх незадоволених користувачів, але, реакція компанії виявилася досить швидкою і для початку непоганою.

Крім того, компанія повідомила про розширення можливостей по персоналізації Skype за допомогою нових тем і кольорів, а також оновила інтерфейс з метою поліпшення читання тексту і спрощення навігації між контактами. Крім цього, з моменту запуску нової мобільної версії месенджера Microsoft також представила ряд виправлень, що стосуються повідомлень, можливості видаляти контакти і чати, багатозадачності під час дзвінків та іншого.

Джерело: blogs.skype.com

Share this Post :

Comments are closed.