У соціальній мережі LinkedIn з’явився клієнт для Windows 10

У професійної соціальної мережі LinkedIn з’явився додаток для Windows 10. У ньому доступні багато функцій, які присутні в мобільних додатках сервісу і настільної версії сайту. Серед них – прийом повідомлень і запрошень від інших користувачів в реальному часі.

Новий додаток – це більш гнучкий спосіб завжди залишатися в курсі останніх подій, розповів старший директор з розробки Кріс Прюе (Chris Pruett). Саме він оновив сайт і мобільні додатки LinkedIn.

«Я бачу додаток для Windows 10 як чергову главу нашої розвивається історії, – сказав Прюе. – Весь упор в ньому зроблений на тому, щоб ви могли залишатися на зв’язку ».

Додаток для Windows 10 підтримує анімовану плитку в меню «Пуск». На ній відображаються нові повідомлення і інша актуальна інформація.

За словами менеджера по продукту хермес Альвареса (Hermes Alvarez), новий додаток LinkedIn позбавить від необхідності перемикатися між мобільною і настільною версією платформи. Він порівняв програму з популярним корпоративним месенджером Slack.

Новим клієнтом вже можуть користуватися жителі США. До кінця липня він стане доступний по всьому світу.

У соціальній мережі зареєстровано приблизно 500 мільйонів людей. Близько 40% з них користуються нею з комп’ютерів: шукають роботу і новини, а також встановлюють ділові зв’язки. Решта 60% – мобільні користувачі.

Трохи більше року тому Microsoft купила LinkedIn за $ 26,2 мільярда. З тих пір для утримання користувачів компанія додала в соціальну мережу інтелектуальну систему повідомлень, нові можливості для пошуку роботи і розділ з діловими новинами.

Джерела: Blogging Windows  CNET

Share this Post :

Comments are closed.